C-print, "Elements". A tergo signerad och daterad 2020. Inramad. (60x91)
300 SEK | 2023-06-03 17:05 |
250 SEK | 2023-06-02 18:34 |
100 SEK | 2023-06-02 10:09 |
100 SEK | Startpris |