I form av gårdspump med lös hink. Stämplad. Hinken med gravyr. Lagningar, småbulor. (Höjd 13,5)
1 800 SEK | 2023-06-04 12:05 |
1 700 SEK | 2023-06-04 12:04 |
1 100 SEK | 2023-06-04 11:42 |
900 SEK | 2023-06-01 22:25 |
750 SEK | 2023-06-04 10:03 |
650 SEK | 2023-06-02 11:59 |
550 SEK | 2023-06-01 21:57 |
100 SEK | Startpris |