Olja på duk, fasad. Signerad och daterad 1994. (82x67)
1 100 SEK | 2023-06-04 14:32 |
1 000 SEK | 2023-06-04 12:06 |
950 SEK | 2023-06-04 12:05 |
600 SEK | 2023-06-04 11:56 |
500 SEK | 2023-06-04 00:47 |
350 SEK | 2023-06-02 19:35 |
200 SEK | 2023-06-02 13:01 |
100 SEK | Startpris |