Med handmålad dekor av landskap och figurer. Repor, märken, tillverkningsdefekter, kantnaggar. (39x26)
3 000 SEK | 2023-06-04 11:16 |
3 000 SEK | 2023-06-04 12:04 |
1 000 SEK | 2023-06-04 09:17 |
300 SEK | 2023-06-02 13:31 |
100 SEK | Startpris |