Blandteknik, landskap med träd. Signerad och daterad 82. Inramad. (86x59)
2 600 SEK | 2023-06-04 11:54 |
2 500 SEK | 2023-06-04 11:57 |
1 100 SEK | 2023-06-04 10:04 |
950 SEK | 2023-06-02 14:53 |
500 SEK | 2023-06-03 17:08 |
100 SEK | 2023-06-01 22:43 |
100 SEK | Startpris |