Olja på pannå, porträtt. I bronserad ram. Krackelering, ram med dekorskador, fläckar. (22x16,5)
450 SEK | 2023-06-04 09:26 |
400 SEK | 2023-06-02 13:17 |
150 SEK | 2023-06-02 15:33 |
100 SEK | Startpris |