Tekoppar 8st, tefat 13st samt assietter 24st. Bruksslitage, fåtal nagg. Fat och assietter av varierande storlek och ålder. (Kopparnas höjd 5, diameter 9,5)
650 SEK | 2023-06-03 23:16 |
600 SEK | 2023-06-04 11:08 |
400 SEK | 2023-06-02 20:25 |
300 SEK | 2023-06-02 14:27 |
200 SEK | 2023-06-02 17:10 |
100 SEK | Startpris |