Skålar med figural dekor 2st. Skålar 3st och tekanna, med växtdekor. Samtliga med sigill i rött. Förgyllningsslitage, naggar. (Skålarnas diameter 9-10)
5 200 SEK | 2023-06-04 11:30 |
5 000 SEK | 2023-06-04 12:23 |
3 400 SEK | 2023-06-04 11:58 |
3 000 SEK | 2023-06-04 11:45 |
2 000 SEK | 2023-06-04 09:20 |
1 000 SEK | 2023-06-02 20:53 |
100 SEK | Startpris |