Målning på träskiva, komposition. A tergo signerad och daterad 89. Fläckar, repor. (65x35)
2 300 SEK | 2023-06-04 14:26 |
2 200 SEK | 2023-06-04 13:42 |
2 000 SEK | 2023-06-04 14:13 |
1 300 SEK | 2023-06-04 12:06 |
1 100 SEK | 2023-06-04 11:22 |
750 SEK | 2023-06-04 03:11 |
550 SEK | 2023-06-03 21:29 |
100 SEK | Startpris |