Olja på träskiva, stilleben. Signerad. Ytsprickor. (31x42)
1 100 SEK | 2023-06-04 11:42 |
1 000 SEK | 2023-06-04 11:53 |
550 SEK | 2023-06-04 11:27 |
300 SEK | 2023-06-02 09:25 |
300 SEK | 2023-06-02 17:52 |
100 SEK | 2023-06-01 22:52 |
100 SEK | Startpris |