Gröntonat glas. Mynning med påklippt dekor. Repor, beläggning, mynningsnagg. (Höjd 21)
1 800 SEK | 2023-06-04 10:09 |
1 700 SEK | 2023-06-04 11:40 |
1 500 SEK | 2023-06-04 11:40 |
750 SEK | 2023-06-04 07:50 |
650 SEK | 2023-06-03 21:01 |
600 SEK | 2023-06-02 15:31 |
550 SEK | 2023-06-02 13:15 |
100 SEK | Startpris |