Olja på pannå, figurscen. Monogramsignerad. (32x40)
1 700 SEK | 2023-06-04 11:58 |
1 600 SEK | 2023-06-04 11:48 |
1 400 SEK | 2023-06-04 11:05 |
1 200 SEK | 2023-06-04 08:52 |
1 000 SEK | 2023-06-04 00:33 |
850 SEK | 2023-06-02 15:43 |
100 SEK | Startpris |