Fanerad i mahogny. Fyra lådor och skrivklaff med inredning. Skulpterade fötter i form av lejontassar. Etikettmärkt. Renoverad, faner-/ytskador, repor, stötmärken. Senare fötter. (Höjd 132, bredd 125, djup 52)
2 000 SEK | 2023-06-02 23:00 |
1 900 SEK | 2023-05-23 10:38 |
600 SEK | 2023-06-02 17:21 |
100 SEK | Startpris |