Vitlaminerad skiva. Sarg av aluminium. Kromade ben. Stämplat, etikettmärkt. Ytslitage, fläckar, stötmärken. (Höjd 70,5, 180x120)
2 100 SEK | 2023-06-04 11:58 |
2 000 SEK | 2023-06-04 11:45 |
1 700 SEK | 2023-06-04 11:56 |
1 500 SEK | 2023-06-04 11:45 |
1 200 SEK | 2023-06-04 11:37 |
400 SEK | 2023-06-03 23:36 |
100 SEK | Startpris |