Vitlaminerad skiva. Sarg av aluminium. Kromade ben. Stämplat, etikettmärkt. Ytslitage, enstaka märken och fläckar. (Höjd 70,5, 150x100)
1 900 SEK | 2023-06-04 12:02 |
1 800 SEK | 2023-06-04 12:04 |
1 400 SEK | 2023-06-04 11:36 |
850 SEK | 2023-06-04 11:34 |
800 SEK | 2023-06-04 06:43 |
700 SEK | 2023-06-04 00:10 |
650 SEK | 2023-06-03 22:47 |
450 SEK | 2023-06-02 22:52 |
100 SEK | Startpris |