Fanerad. Med tre lådor. Draghandtag i mässing. Utdragbar skrivskiva. Renoverad, senare ytbehandling, enstaka kompletteringar. Nyckel saknas, stötmärken, fåtal fanerskador. (Höjd 78, bredd 86, djup 55)
2 900 SEK | 2023-06-04 10:41 |
2 800 SEK | 2023-06-04 10:27 |
2 200 SEK | 2023-06-04 07:02 |
1 400 SEK | 2023-06-03 17:33 |
200 SEK | 2023-06-02 21:14 |
100 SEK | 2023-06-01 22:45 |
100 SEK | Startpris |