Lackad furu. Omärkta. Repor, fläckar, sprickor, en fot med lagning. (Höjd 46, diameter 33)
2 600 SEK | 2023-06-04 13:06 |
2 500 SEK | 2023-06-04 12:03 |
1 900 SEK | 2023-06-04 08:32 |
1 000 SEK | 2023-06-02 22:41 |
100 SEK | Startpris |