Bemålade och bronserade. Rygg och sarg med skuren dekor av blad och snäckformationer. Claw and ball fötter. Lösstoppade sitsar. Senare bemålning, sprickor, lagningar, färgslitage. (Höjd 103)
7 200 SEK | 2023-06-04 11:53 |
7 000 SEK | 2023-06-04 09:39 |
6 000 SEK | 2023-06-03 22:47 |
4 200 SEK | 2023-06-03 21:37 |
2 800 SEK | 2023-06-02 20:14 |
1 400 SEK | 2023-06-02 21:00 |
450 SEK | 2023-06-02 18:10 |
100 SEK | Startpris |