Olja på duk, man med ballonger. Signerad och daterad 1928. (45x29)
1 100 SEK | 2023-06-04 08:44 |
1 000 SEK | 2023-06-02 10:30 |
350 SEK | 2023-06-02 22:37 |
100 SEK | Startpris |