Olja på duk, "Avvaktan". Signerad och daterad 99. (190x126)
350 SEK | 2023-06-04 12:03 |
300 SEK | 2023-06-04 08:56 |
250 SEK | 2023-06-04 11:50 |
100 SEK | 2023-06-02 13:21 |
100 SEK | Startpris |