Olja på duk, figurscen. Signerad. (140x96)
7 200 SEK | 2023-06-04 09:32 |
7 000 SEK | 2023-06-02 20:53 |
6 000 SEK | 2023-06-04 09:15 |
4 400 SEK | 2023-06-03 09:14 |
2 900 SEK | 2023-06-01 14:35 |
2 600 SEK | 2023-06-02 13:03 |
250 SEK | 2023-06-01 23:14 |
150 SEK | 2023-06-01 22:49 |
100 SEK | Startpris |