Med handmålad dekor och förgyllning. Kaffekoppar 12st, kaffefat 12st, assietter 12st, sockerskål, gräddkanna, kaffekanna, bricka samt kakfat 2st. Mindre bruksslitage. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 7,5)
600 SEK | 2023-06-04 11:45 |
550 SEK | 2023-06-03 16:06 |
500 SEK | 2023-06-03 15:54 |
250 SEK | 2023-06-03 15:18 |
200 SEK | 2023-06-02 13:10 |
100 SEK | 2023-06-01 22:03 |
100 SEK | Startpris |