Fanerat, med intarsia i bl.a. mässing. Innehållande karaffer och glas. Nyckel finns. Skrinet med sprickor och fanerskador samt ytskador. En karaff saknas, delvis senare glas/karaffer. (Höjd 27, bredd 32, djup 24)
750 SEK | 2023-06-04 12:02 |
700 SEK | 2023-06-04 11:59 |
650 SEK | 2023-06-04 11:35 |
500 SEK | 2023-06-04 11:35 |
400 SEK | 2023-06-04 10:11 |
200 SEK | 2023-06-03 15:18 |
150 SEK | 2023-06-02 16:13 |
100 SEK | Startpris |