Akvarell, spelmän. Signerad och daterad 53. Inramad. Mindre fläckar. (68x47)
2 100 SEK | 2023-06-04 11:43 |
2 000 SEK | 2023-06-04 11:49 |
1 100 SEK | 2023-06-04 10:17 |
1 000 SEK | 2023-06-04 10:58 |
350 SEK | 2023-06-03 14:56 |
100 SEK | 2023-06-02 13:19 |
100 SEK | Startpris |