Förgylld kant. Mindre bruksslitage. (Diameter 21,5)
500 SEK | 2023-06-04 11:54 |
450 SEK | 2023-06-02 18:22 |
400 SEK | 2023-06-04 11:29 |
250 SEK | 2023-06-03 21:56 |
100 SEK | Startpris |