Förgylld kant. Mindre bruksslitage. (Diameter 21,5)
600 SEK | 2023-06-04 11:54 |
550 SEK | 2023-06-03 09:43 |
350 SEK | 2023-06-02 18:21 |
250 SEK | 2023-06-02 22:21 |
150 SEK | 2023-06-02 12:59 |
100 SEK | Startpris |