Handmålad dekor. Förgylld kant. Mindre bruksslitage. (Diameter 24,5)
850 SEK | 2023-06-04 11:53 |
800 SEK | 2023-06-04 11:27 |
750 SEK | 2023-06-04 09:45 |
650 SEK | 2023-06-02 18:21 |
550 SEK | 2023-06-03 11:30 |
350 SEK | 2023-06-02 13:09 |
100 SEK | 2023-06-02 09:07 |
100 SEK | Startpris |