Rödglaserade med handmålade figurscener. Förgylld kant. Undertill med sigill i rött. Varierande storlek. Naggar, sprickor, dekorslitage. (Diameter ca.16)
3 200 SEK | 2023-06-04 12:08 |
3 000 SEK | 2023-06-04 11:26 |
1 500 SEK | 2023-06-04 11:59 |
1 100 SEK | 2023-06-04 09:19 |
1 000 SEK | 2023-06-02 20:48 |
500 SEK | 2023-06-02 14:55 |
100 SEK | Startpris |