Etsning, "Badhuset i Falun". Signerad och daterad 1949. Inramad. Bladet något missfärgat. (17,5x21)
1 800 SEK | 2023-06-04 12:05 |
1 700 SEK | 2023-06-04 11:47 |
1 500 SEK | 2023-06-04 10:42 |
1 000 SEK | 2023-06-04 03:40 |
800 SEK | 2023-06-03 11:09 |
650 SEK | 2023-06-02 15:17 |
100 SEK | 2023-06-01 22:45 |
100 SEK | Startpris |