Stengods. Dubbla hänklar. Signerad. Krackelering, fot med stötmärke. (Höjd 29)
550 SEK | 2023-06-03 19:57 |
500 SEK | 2023-06-04 10:31 |
150 SEK | 2023-06-02 08:23 |
150 SEK | 2023-06-02 22:53 |
100 SEK | Startpris |