Med handmålad dekor och skrivtecken. Mynning med lagning och naggar. Lockets knopp med avslag. (Höjd 42)
800 SEK | 2023-06-04 11:58 |
750 SEK | 2023-06-04 11:57 |
600 SEK | 2023-06-04 11:57 |
400 SEK | 2023-06-04 11:19 |
250 SEK | 2023-06-04 07:39 |
200 SEK | 2023-06-03 17:29 |
150 SEK | 2023-06-01 22:46 |
100 SEK | 2023-06-01 22:43 |
100 SEK | Startpris |