Olja på duk, "Huslig andakt". Målad av Aug.Widstrand. Dukreva. Krackelering. Ram med dekorskador. (40x35)
450 SEK | 2023-06-04 11:04 |
400 SEK | 2023-06-04 10:19 |
150 SEK | 2023-06-03 22:07 |
100 SEK | 2023-06-02 11:01 |
100 SEK | Startpris |