Kupa med förgylld dekor av jaktscener. Bemålad fot. Förgyllningsslitage. (Höjd 18)
850 SEK | 2023-06-04 08:04 |
850 SEK | 2023-06-04 11:19 |
550 SEK | 2023-06-04 10:34 |
300 SEK | 2023-06-02 00:04 |
100 SEK | Startpris |