Imarifärger. Med förgylld dekor. Genombruten lockknopp. Locket med lagningar. (Höjd 62)
1 100 SEK | 2023-06-04 11:57 |
1 000 SEK | 2023-06-04 10:18 |
400 SEK | 2023-06-02 19:44 |
300 SEK | 2023-06-03 19:45 |
100 SEK | Startpris |