Modell "Olga". Stämplat monogram. Repor. (Längd 29, vikt 117g.)
1 000 SEK | 2023-06-03 14:57 |
1 000 SEK | 2023-06-04 11:21 |
900 SEK | 2023-06-03 10:35 |
600 SEK | 2023-06-02 08:58 |
600 SEK | 2023-06-02 17:01 |
500 SEK | 2023-06-02 14:43 |
100 SEK | Startpris |