Graverad monogram och datering. Förgyllt blad. Smärre repor. (Längd 35, vikt 160g.)
950 SEK | 2023-06-03 10:34 |
900 SEK | 2023-06-02 22:00 |
850 SEK | 2023-06-02 08:57 |
150 SEK | 2023-06-02 14:04 |
100 SEK | Startpris |