Celadongrön glasyr, med handmålad figurscen. Dekorslitage, kantsprickor, smånaggar. (Diameter 25)
850 SEK | 2023-06-04 12:05 |
800 SEK | 2023-06-04 11:20 |
350 SEK | 2023-06-02 15:35 |
250 SEK | 2023-06-01 22:56 |
100 SEK | Startpris |