Med handmålad dekor. Kaffekoppar 11st, kaffefat 12st, assietter 12st, kakfat, sockerskål, gräddkanna, ljusstakar ett par, samt vas. Bruksslitage, enstaka skador. (Kopparnas höjd 6, diameter 7)
850 SEK | 2023-06-04 11:40 |
800 SEK | 2023-06-03 20:00 |
700 SEK | 2023-06-03 15:52 |
300 SEK | 2023-06-03 15:19 |
150 SEK | 2023-06-02 14:18 |
100 SEK | 2023-06-02 13:12 |
100 SEK | Startpris |