Olja på duk, kroginteriör. Osignerad. Mindre färgbortfall. (31x45)
200 SEK | 2023-06-03 23:11 |
150 SEK | 2023-06-02 11:00 |
100 SEK | 2023-06-01 22:35 |
100 SEK | Startpris |