Olja på duk, landskap med kvinna och fågel. Signerad. (35x42)
800 SEK | 2023-06-04 11:46 |
800 SEK | 2023-06-04 11:58 |
500 SEK | 2023-06-04 11:23 |
450 SEK | 2023-06-02 19:54 |
250 SEK | 2023-06-02 14:19 |
200 SEK | 2023-06-02 12:14 |
150 SEK | 2023-06-02 08:41 |
100 SEK | 2023-06-01 23:54 |
100 SEK | Startpris |