Sten. Angivare i järnsmide. Slitage, naggar, nötningar. (23x23)
2 100 SEK | 2023-06-04 08:30 |
2 000 SEK | 2023-06-03 23:38 |
1 600 SEK | 2023-06-03 20:01 |
1 100 SEK | 2023-06-02 17:34 |
950 SEK | 2023-06-02 15:25 |
750 SEK | 2023-06-02 17:16 |
650 SEK | 2023-06-01 22:29 |
300 SEK | 2023-06-02 08:13 |
200 SEK | 2023-06-02 07:04 |
100 SEK | 2023-06-01 21:54 |
100 SEK | Startpris |