Med handmålad figural dekor. Undertill med sigill i rött. Förgyllda kanter. Förgyllningsslitage, tillverkningsdefekter, mindre fotnaggar. En fotring med stötmärke. (Höjd 6, diameter 7)
1 800 SEK | 2023-06-04 11:18 |
1 700 SEK | 2023-06-04 11:57 |
1 300 SEK | 2023-06-04 11:29 |
100 SEK | Startpris |