Imarifärger. Krönt med foohund. Förgylld dekor. Undertill med skrivtecken. Mynning med nagg. Glasyrbortfall, mindre krackelering. Lockknopp med lagning. (Höjd 44)
350 SEK | 2023-06-04 10:17 |
300 SEK | 2023-06-03 19:43 |
250 SEK | 2023-06-03 19:09 |
100 SEK | 2023-06-01 22:52 |
100 SEK | Startpris |