Blandteknik, sagoscen. Monogramsignerad och daterad 44. Inramad. (29x21)
850 SEK | 2023-06-03 11:09 |
800 SEK | 2023-06-04 11:52 |
700 SEK | 2023-06-02 14:23 |
150 SEK | 2023-06-02 09:04 |
100 SEK | Startpris |