Olja på träskiva, "Vid dörren". Signerad. Färgspricka. (39x58)
2 300 SEK | 2023-06-04 12:05 |
2 200 SEK | 2023-06-04 11:57 |
2 100 SEK | 2023-06-04 11:47 |
1 300 SEK | 2023-06-04 08:26 |
650 SEK | 2023-06-02 19:53 |
350 SEK | 2023-06-02 21:35 |
250 SEK | 2023-06-02 14:19 |
200 SEK | 2023-06-02 12:14 |
200 SEK | 2023-06-02 12:16 |
100 SEK | Startpris |