Fajans. Med tryckt dekor. Lysterglasyr. Invändigt med groda i keramik. Krackelering, missfärgning, naggar. (Höjd 12)
650 SEK | 2023-06-04 11:59 |
600 SEK | 2023-06-04 11:48 |
550 SEK | 2023-06-03 21:30 |
250 SEK | 2023-06-02 07:44 |
250 SEK | 2023-06-02 11:51 |
100 SEK | Startpris |