Med handmålad dekor. Signerad och daterad 98. Mindre fläckar och repor. (Diameter 28, höjd 12)
600 SEK | 2023-06-04 09:23 |
550 SEK | 2023-06-04 00:19 |
350 SEK | 2023-06-03 20:00 |
250 SEK | 2023-06-02 21:15 |
200 SEK | 2023-06-02 09:56 |
150 SEK | 2023-06-02 09:05 |
100 SEK | Startpris |