Tuschteckning, interiör med munkar. Monogramsignerad och daterad 1901. Inramad. (25x16)
3 000 SEK | 2023-06-04 11:17 |
2 900 SEK | 2023-05-18 10:20 |
1 400 SEK | 2023-06-03 09:08 |
1 200 SEK | 2023-06-02 13:47 |
150 SEK | 2023-06-02 13:26 |
100 SEK | Startpris |