Fanerad i mahogny respektive björkrot. Ett med handtag i silver, daterat 1824. Ett saknar nyckel. Enstaka fanerskador, slitage. (Längsta längd 17,5)
400 SEK | 2023-06-04 06:40 |
400 SEK | 2023-06-04 10:24 |
200 SEK | 2023-06-03 23:16 |
100 SEK | Startpris |