Med tryckt och handmålad dekor. Dubbla hänklar. Med text "The real Cabinet of Friendship
helped his Neighbour. Justice & Equity
Brother be of good Cheer." Lagningar, retuscher. Krackelering. (Höjd 20, diameter 17)
1 600 SEK | 2023-06-04 11:56 |
1 500 SEK | 2023-06-04 12:48 |
450 SEK | 2023-06-02 19:46 |
300 SEK | 2023-06-02 13:17 |
200 SEK | 2023-06-01 22:47 |
100 SEK | 2023-06-01 22:46 |
100 SEK | Startpris |